This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
> Strona główna
Oferta


Nasza firma specjalizuje się w zakresie produkcji, handlu oraz montażu wyrobów z kowalstwa artystycznego. Oferujemy:

• bramy: dwuskrzydłowe, przesuwane, samonośne

• furtki wyposażone w elektromagnes, zamek oraz komplet klamek

• przęsła ogrodzeniowe

• balustrady: zewnętrzne, wewnętrzne, schodowe, tarasowe, balkonowe

• kraty: drzwiowe, zabezpieczające okna i otwory

• akcesoria: automatyka sterowana radiowo, napędy

Realizujemy wzory własne oraz indywidualne projekty, dostosowując się do wymagań i gustu klienta. W przypadku jeśli chcieliby Państwo sami wykonać lub zasugerować projekt, jesteśmy pomocni i otwarci  w konsultacjach. Udostępniamy zdjęcia oraz katalogi elementów ozdobnych, które możecie Państwo zastosować we własnym projekcie- balustrady, ogrodzenia, kraty lub inne.
Oferujemy również profesjonalny montaż naszych wyrobów. Do montażu używamy produktów renomowanych firm. Jak jedna z nielicznych firm oferujemy montaż balustrad na balkonach, bez spawania. Przy małych i średnich rozmiarach balkonów balustrady wciągany na balkony przy użyciu profesjonalnej wciągarki przystosowanej do tych celów. Dzięki temu zdobywamy uznanie klientów. Również montaż wewnątrz obiektów staramy sie zminimalizować do zera. Lecz wiadomo nie zawsze unikniemy spawania, w takim przypadku tam gdzie łączenie jest nieuniknione stosujemy spawanie techniką TIG. Nie będziemy tu sie rozpisywać na temat tej techniki gdyż można by poświecić na to kilkanaście stron. W skrócie jest  to technika łączenia za pomocą elektrody nie topliwej. Największym atutem tej techniki jest to że nie powstają przy niej odpryski spawalnicze w postaci wszechobecnych iskier jak w przypadku innych technik. Dzięki temu minimalizujemy możliwość powstania strat o 99,9%.Dzięki tak drobnym zmianom zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Strona oparta o silnik MemHT Portal oparty na licencji GNU/GPL w polskiej wersji PolishPack
Copyright ©2009 by rafmet